40 év Békéscsaba zenei életének szolgálatában - a Sárhelyi házaspárról
A nemrég ünnepelt pedagógusnap alkalmából a néhai békéscsabai tanár házaspárról, a Sárhelyiekről emlékeztek meg a megyei könyvtárban kedden. A Négy évtized Békés megye zenei életében című eseményen Gellért Mária nyugalmazott könyvtáros adott elő.
10:26 | Fajó Attila
Tovább olvasom