Újabb lila-fehér siker

2016. szeptember 15. 19:50 | behir.hu

Az NB II hétközi, kilencedik fordulójának záró meccsén, Pécsen 2-0-ra nyert a Békéscsaba a Kozármisleny ellen.

Mindkét csapat jó formában várta a találkozót, így izgalmas összecsapásra volt kilátás. Az első félidőben nyíltsisakos csatát láthattak a kilátogatók, mindkét gárda előtt adódtak lehetőségek, de gól nem született.

A fordulás után a csabaiak lendültek játékba, Birtalan Botond volt különösen elemében. A Kozármisleny kapusa, Helesfay Donát jó formában védett, azonban a 71. percben a csereként beálló Gránicz Patrik lövése utat találta a hálóba (0-1). Az utolsó húsz percben mindent megtett az egyenlítésért az újonc, de újabb gólt a lilák szereztek, Spitzmüller István a hosszabbításban állította be a 2-0-s végeredményt.

A Békéscsaba sorozatban negyedik győzelmét aratta és feljött a tabella 9. helyére.