Győzelem az edzőmérkőzésen

2016. augusztus 25. 11:59 | behir.hu

A Békéscsabai Előre NKSE csapata szerda délután felkészülési mérkőzésen lépett pályára az NB I/B-s Orosházi NKC ellen a Városi Sportcsarnokban.

A csabaiak nehezen lendültek játékba, a vendégek jól tartották magukat, így a találkozó első harmadában két-három gólos volt a hazai előny. A szünet előtt felpörgött az Előre NKSE, így 6 gólos előnnyel vonulhattak pihenőre a csabaiak. A második játékrészben mindkét edző forgatta a csapatát, a lila-fehérek hamar állandósították a 10-12 gólos különbséget, végül 36-25-ös győzelmet arattak a másodosztályú vendégek ellen.

Békéscsabai Előre NKSE - Orosházi NKC 36:25 (17:11)
Felkészülési mérkőzés, vezette: Nagy, Túróczy
Békéscsaba: Triffa - Diószegi 1, Vasileuskaya 4, Dajka 4, Dukic 1, Glusica 1, Gávai 5, Cs.: Kölcze, Kovács A. 5, Zöldi-Tóth 3, Vukajlovic 7, Bottó 2, Balogh Sz. 1, Deák 1, Mihálffy 1, Vezetőedző: Skaliczki László

Az Előre NKSE augusztus 30-án, kedden viszonozza az orosháziak látogatását, majd szeptember 2-án és 3-án hazai környezetben lépnek pályára a csabai lányok a 3. Global Safe Kupán.